ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

Продаж та ремонт рульових рейок в компанії STEERING GEAR

Продаж та ремонт рульових рейок в компанії STEERING GEAR

23.07.2019 / Новини

Пропонуємо купити рульові рейки б/в та нові за вигідною ціною. На нашому складі є широкий асортимент даного обладнання для автомобілів будь-яких марок. Наш консультант кваліфіковано підбере модель, яка підходить для вашого транспортного засобу.

Послуги з ремонту рульових рейок

У нас ви можете не тільки купити рульову рейку, а й відремонтувати її. Ми здійснюємо оперативний і при цьому недорогий якісний ремонт рульових рейок. Діагностика неполадок реалізується за допомогою сучасних методів тестування й стендової техніки. Незалежно від складності поломки, ми надаємо тривалу гарантію на якість виконаних робіт – 6 місяців.

Зазначимо, що не можемо заздалегідь сказати, якою буде ціна реставрації рульової рейки, оскільки це залежить від специфіки поломки. Тому, перш за все, вам потрібно доставити власну автівку до нашого сервісного центру з метою проведення діагностики.

Продаж насосів ГУР

Насос ГУР являє собою елемент рульового механізму, що спрощує процес управління транспортом. Через наш торговий майданчик ви можете за доступну вартість купити насос ГУР для будь-якого легкового авто. У каталозі представлені гідравлічні підсилювачі та комплектуючі до них, що виготовляються провідними світовими виробниками. Також ми займаємося встановленням гідропідсилювачів і продаємо будь-які запчастини для них.

Послуги з ремонту гідропідсилювачів

Наша компанія надає послуги з ремонту насосів ГУР. Кваліфіковані майстри можуть ліквідувати несправність будь-якої складності. Для виявлення поломок використовується метод візуальної та інструментальної діагностики. Такий підхід дозволяє виявити навіть приховані проблеми в роботі гідросистеми.

Кращі умови співпраці від STEERING GEAR

Завдяки сумлінній праці, нам вдалося заслужити довіру багатьох клієнтів. Наш успіх тримається на таких принципах:

  • Доступна вартість товарів і послуг.
  • Безперебійні поставки обладнання від провідних розробників.
  • Застосування сучасного обладнання для здійснення реставрації рульових рейок та ремонту насосів ГУР.
  • Наявність комплектуючих для будь-яких рульових рейок.
  • Оперативне доставлення замовлень рульових рейок, насосів ГУР за будь-якою адресою в Україні.