ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

Чому послуги STEERING GEAR з реставрації рульових рейок так популярні

Чому послуги STEERING GEAR з реставрації рульових рейок так популярні

22.07.2019 / Новини

Головний принцип роботи нашої компанії – все робити на совість. Нам не потрібна дешева популярність, головне – щоб водії знали й розуміли, що ми – відповідальні постачальники послуг. Несправна система рульового керування автомобіля становить велику небезпеку для життя автомобіліста, тому не варто чекати, поки механізм рульової рейки повністю вийде з ладу, потрібно відразу звертатися за допомогою до професіоналів.

Автосервіс компанії STEERING GEAR пропонує недорого допомогу з ремонту рульових рейок, а також надає великий вибір комплектуючих для всіх видів авто. Професійна діагностика рульової рейки – безкоштовна, а вартість ремонту рульової рейки вас приємно здивує.

Ремонт рульових рейок

Рульова рейка виконує роль силового механізму, який пов’язує рульову колонку й керовані колеса. Оскільки від справності цього пристрою безпосередньо залежить весь процес управління автомобілем, ремонт рульової рейки має здійснюватися виключно професіоналами. Для цього також знадобиться спеціальне діагностичне обладнання, вартість якого надто висока, аби пересічний автовласник мав нагальну потребу та й можливість його придбати.

 

Основними ознаками того, що автомобілю необхідний терміновий ремонт рульових рейок зазвичай є:

  • Складнощі, пов’язані з обертанням рульового колеса.
  • Постукування у підвісці.
  • Люфт рульової рейки.
  • Витік масла в системі управління.

У нас завжди є в наявності комплектуючі для всіх видів автомобілів: стартери, генератори, рульові рейки та насоси ГУР усіх моделей авто, представлених на українському ринку та інші автозапчастини. Детальну інформацію щодо ціни ремонту рульової рейки або іншого вузла вашого автомобіля або вартості оригінальних запчастин для конкретної марки, ви отримаєте у наших консультантів.

Не варто сподіватися на щасливий випадок і наражати своє життя на небезпеку. Ваше авто несправне? Негайно дайте нам про це знати – наші фахівці вмить усунуть усі неполадки!