ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

STEERING GEAR: сертифікований ремонт рульових рейок

STEERING GEAR: сертифікований ремонт рульових рейок

16.07.2019 / Новини

Ми займаємося ремонтом рульових рейок вже не один рік. Кваліфіковано виконуємо всі види робіт з ремонту, обслуговування, діагностики й реставрації рульових рейок, насосів гідропідсилювача руля ГУР. Для виконання робіт з основної спеціалізації – відновлювального ремонту рульових рейок у розпорядженні маємо все необхідне обладнання.

Ремонт рульової рейки обходиться значно дешевше, ніж придбання нового вузла рульового управління, зокрема оригінального. До того ж на кожному етапі роботи проводиться ретельний контроль, застосовуються тільки перевірені комплектуючі. Все це гарантує, що рульова рейка з ремонту, прослужить довго. Можемо також запропонувати встановлення б/в рульових рейок.

Ми раді допомогти, якщо у вашому автомобілі виникла одна з несправностей, що більш за все свідчить про проблеми з рульовою рейкою:
Стук, що виявляється при їзді по дрібних вибоїнах дороги, зменшується при повороті керма у крайні ліве або праве положення.
Постійне зменшення кількості рідини в бачку ГУР гідропідсилювача, а також її потрапляння у пильовики рульових тяг.
Занадто туге обертання керма.
Кермо не повертається або погано повертається при виході машини з повороту у центральне положення.
Підвищена чутливість автомобіля – його кидає в сторону за мінімального повороту керма, невідповідність кута повороту коліс куту повороту рульового колеса.
Збільшений люфт.

Ремонт рульової рейки передбачає: розбирання-збірку, заміну повного ремкомплекту: усі сальники, ущільнення, тефлонові кільця, шліфування і полірування валу, а також виготовлення посиленої втулки ремонтного розміру. Перед установкою відреставровану рульову рейку тестують на стенді.

Спеціалізуємося на ремонті рульових рейок автомобілів європейського, японського, корейського, американського та будь-якого іншого виробництва.