ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

Реставрація рульових рейок у Рівне набагато дешевше нового обладнання

Реставрація рульових рейок у Рівне набагато дешевше нового обладнання

22.01.2019 / Новини
реставрація рульових рейок, продаж нових та б/у рульових рейок

І це дійсно так! Відремонтована рульова рейка в компанії STEERING GEAR за найсучаснішими технологіями не відрізнятиметься за довговічністю й технічними параметрами від оригінального пристрою. Тож ми даємо повну гарантію на проведену діагностику й відновлювальний ремонт рульової рейки.

Досвідчені водії добре обізнані з примхами рульових рейок, проте серйозні проблеми починаються із простих непорозумінь, наприклад, звичайної втрати гідравлічної рідини в системі насосу ГУР. Достатньо замінити зношений ремкомплект або встановити нові ущільнювачі, які призвели до розгерметизації з’єднань масляних магістралей – і ви вчасно відтермінуєте реставрацію рульової рейки.

Інколи власники авто не звертають увагу на шум або вереск у системі насоса ГУР – ніби й так пройде. А між тим, дивні звуки можуть свідчити про потрапляння повітря в систему, деформацію маслопроводів, падіння тиску або продуктивності, падіння рівня рідини в бачку. Завдяки професійній діагностиці у STEERING GEAR вам буде рекомендований один із реальних способів усунення ускладнень у рульовій рейці: заміна ремкомплекту або маслопроводів, ремонт насосу ГУР, або звичайний контроль за рівнем гідравлічної рідини.

Найважливіше і найприємніше!

Ми не граємо у сумнівні ігри, а пропонуємо абсолютно прозорі умови зі зрозумілою вигодою. Якщо ви вирішите ознайомитися з пропонованою вартістю робіт з реставрації рульових рейок і цінами у Рівне на запасні частини, додаткове обладнання, оцініть їх очевидну привабливість, з якою не в змозі конкурувати умови інших, дуже шанованих нами сервісних центрів.

З задоволенням запропонуємо вам декілька видів карт лояльності клієнта, обслуговування й ремонт рульової рейки за якими принесе вам ще більше вигоди! Проведіть порівняння нашої пропозиції з іншими автосервісами Рівне й обов’язково записуйтеся до нас. Немає сенсу економити, шукати контакти й телефони, необґрунтовано вибирати непрофесійний сервіс.

Наші фахівці завжди на зв’язку:

+38 (067) 45-17-512
+38 (099) 47-45-338