ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

Ремонт рульових рейок – причини «важкого керма»

Ремонт рульових рейок – причини «важкого керма»

20.01.2019 / Новини
реставрація рульових рейок, продаж нових та б/у рульових рейок

Компанія STEERING GEAR надає широкий спектр послуг з діагностики й професійного ремонту рульового управління в цілому й окремих вузлів за найкращими цінами у Рівне – ремонт рульових рейок і ремонт насосів ГУР, гідропідсилювачів керма на легкових автомобілях. Гарантія на реставрацію рульових рейок – 6 місяців.

Окреслимо деякі несправності системи й насосу ГУР та способи їх усунення, зокрема проблеми з керуванням автівкою. Так званий ефект «важкого керма» може бути викликаний багатьма причинами.
  • Важке кермо у центрі з’являється внаслідок зносу корпусу робочого циліндра рейки й потребує реставрації рульової рейки.
  • Якщо кермо не повертається зовсім чи з зусиллям у середнє положення, ймовірно, виникла несправність ходової частини. При зносі корпусу рейки негайно потрібен ремонт рульової рейки. Також причиною цього дефекту може бути порушення регулювання розвал/сходження.
  • У випадках важкого керма в обидві сторони може бути декілька ускладнень: недостатній рівень рідини в бачку, потрапляння повітря до системи, падіння тиску або продуктивності насоса ГУР, знос ремкомплекту рульової рейки або її корпусу. Реставрація рульової рейки полягає у здійсненні відповідно ремонту насосу ГУР, заміні ремкомплекту або маслопроводів.
  • Причинами важкого руля в один бік є однозначно знос корпусу рульової рейки або ремкомплекту.
  • Інколи важке кермування з’являється виключно під час швидкого обертання руля. Це свідчить про потрапляння повітря в систему, для усунення потрібна заміна ремкомплекту або маслопроводів. Також це може виникати внаслідок падіння тиску або продуктивності насоса, що потребує ремонту насоса ГУР.

Бажаєте замовити ремонт рульової рейки у Рівне й не спустошити власний гаманець?

Завітайте до STEERING GEAR й переконайтеся особисто – кермо завжди було слухняним!