ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

Як проводиться ремонт рульової рейки?

Як проводиться ремонт рульової рейки?

17.12.2018 / Новини
реставрація рульових рейок, продаж нових та б/у рульових рейок

Що стосується реставрації рульової рейки, якщо потрібно замінити сальники, пильовик, або навіть центральну втулку, тут автолюбитель з досвідом, цілком може самостійно впоратися з таким завданням. Ну а більш серйозний ремонт – це вже область компетенції професіоналів.

Судіть самі: потрібно демонтувати й проточити вал, видалити корозію, провести реставрацію деталей, яка в більшості випадків являє собою, наплавлення. Деякі деталі рульової рейки, які виробили свій ресурс, просто замінюються.

Далі вал обробляють спеціальним антифрикційним складом – бабітом. Це покликано продовжити термін служби цього важливого вузла. Думаю, зайвим буде говорити, що подібні процедури вимагають філігранної точності й спеціального обладнання, а так само навичок і умінь. Ось тому, самостійний ремонт рульової рейки можливий лише в деяких випадках.

Питання про те, міняти або замовити ремонт рульової рейки, як ви розумієте, не має однозначної відповіді. Іноді, набагато краще саме ремонтувати, а в ряді випадків, наприклад, при пошкодженнях корпусу рульової рейки, серйозних деформаціях, ряді інших ситуацій, краще повністю міняти рейку.

Річ у тім, що дуже часто, після якісного ремонту рульова рейка оригінальна витримує набагато довше, ніж нова, але не оригінального виробництва. Тому, в цьому питанні, потрібно орієнтуватися на пораду надійного і сумлінного професіонала.

Крім того, ви зможете переконатися, що в компанії STEERING GEAR усі послуги з реставрації рульової рейки надаються цілком прозоро й порядно.

  • Вам віддадуть старі розхідні матеріали без зайвих слів. Клієнт має повне право отримати старі деталі й технічні рідини, якщо вони йому потрібні. Адже що це за сервіс такий, де відпрацьовані розхідники таємничо зникають?
  • При завершенні ремонту рульової рейки вам не скажуть раптово, що полагодили заодно ще дещо, тому ви повинні сплатити у декілька разів більше.
  • Ви не отримаєте несподіваної відмови на бажання бути присутніми в цеху під час ремонту вашого авто.

STEERING GEAR – це правильний вибір!