ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

Як здійснюють реставрацію рульової рейки у STEERING GEAR

Як здійснюють реставрацію рульової рейки у STEERING GEAR

17.11.2018 / Новини
реставрація рульових рейок, продаж нових та б/у рульових рейок

Усі вузли автомашини важливі для безпеки водіння, й одним з найсерйозніших механізмів є рульова рейка – від неї залежить керованість авто. Тільки, коли ви маєте досвід у ремонті рульової рейки, можна приступати до її розбирання й заміни самостійно. В усіх інших випадках ідеальний варіант – якісний автосервіс.

Для реставрації рульової рейки Рівне маємо необхідне обладнання: спеціальний інструмент, підіймач і оглядову яму, великий вибір ремкомплектів  для різних марок автомобілів. Заміна йремонт рульових рейок починається з вилучення старої рейки, її очищення від забруднень, детального огляду. Демонтаж трубок від регулятора, пильовиків, тяг – наступні етапи в плані ремонту.

Далі фахівець приступає до демонтажу регулятора. Виконувати таку процедуру слід дуже обережно, аби уникнути проблем при складанні відремонтованої рульової рейки й не пошкодити окремі елементи. Після виштовхування внутрішніх сальників з ущільнювачем рульова  рейка демонтована. Після цього можна приступити до огляду вузла, діагностики та рішення – рейка ремонтується або змінюється на нову.

Не варто хвилюватися про те, де знайти нову рейку. Крім ремонту, наша компанія здійснює й продаж рульових рейок. Також реалізуємо різні моделі рульових рейок під замовлення – конкретно для вашого автотранспортного засобу.

Збірка рульової рейки після ремонтних робіт здійснюється у зворотній послідовності. Особливо обережно потрібно працювати з сальниками – будучи новими, вони найчастіше не податливі, їх легко зламати. Збирати механізм необхідно вкрай акуратно, оскільки від точності його складання залежатиме маневреність машини.

Ось тому ремонт рульових рейок повинні проводити професіонали. Шум, підтікання, люфт рульової рейки… Хоча б одна з цих ознак вже є причиною звертатися за допомогою до майстрів. Наша компанія виконає реставрацію рульової рейки оперативно й на високому рівні.