ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

Рульова рейка вийшла з ладу – що робити

Рульова рейка вийшла з ладу – що робити

27.10.2018 / Новини
реставрація рульових рейок, продаж нових та б/у рульових рейок

Передусім, необхідно звернутися в автосервіс, щоб провести діагностику усього рульового управління, а також підвіски. Якщо неполадка підтвердиться, й буде точно відомо, що несправна рульова рейка, у власника авто є можливість вибору переважного рішення цієї задачі.

1. Найпривабливіший за вартістю вихід – замовити ремонт рульової рейки у Рівне. Необхідно бути дуже уважним і особисто дізнатися про специфіку вживаних технологій. Украй значимі ущільнювачі і якісні сальники, які використовуватимуться. Варто знати про те, що результат буде оптимальним лише тоді, коли використовуються деталі, призначені саме для цього агрегату.

Відомі виробники оригінальних комплектуючих – TRW, ZF і Koyo. Якщо ви бажаєте, щоб ремонт був оперативним, важлива достатня кількість потрібних комплектуючих. Зважте на те, що у розпорядженні компанії STEERING GEAR запаси необхідних запчастин значно перевищують необхідний мінімум.

2. Можна здійснити заміну рульової рейки на оригінальну. Частенько рульова рейка реставрації не підлягає, оскільки внутрішні механізми вже повністю зруйновано. Рішення залежить від того, які у вас можливості фінансового плану.

3. Придбати рульову рейку на розборі. Це найменш вартісний варіант, але й дуже ризикований. Усім відома народна мудрість про те, що скупому доведеться заплатити ще раз. Інша небезпека – якщо автомобіль довгий час простоює, відбувається застій усіх внутрішніх механізмів. Запуск може привести до їх поломки. Ось чому вам здається, що купуєте, абсолютно справну рульову рейку, а після установки, вона швидко ламається. Цей агрегат по гарантії, на жаль, вже не повернете.

4. Купити хорошу рульову рейку, реставрацію якої зробила відома компанія. Сьогодні у продажу є агрегати із США, Італії, Іспанії. Позиціються вони як абсолютно нові неоригінальні рульові рейки. Проте, це не так. Ця продукція повністю відповідає дорогам Заходу. Більшість показників, що вважаються для їх умов цілком нормальними, (міра зносу штока, наприклад), у нас призведуть при активній експлуатації машини до неминучих поломок.

Труднощі у покупця з’являться й тоді, коли настане випадок гарантійного ремонту й доведеться відправляти агрегат назад виробникові. Поки триватиме пересилка, ви втратите багато часу. Якщо ж ви купуєте рульову рейку, реставрацію якої зроблено у STEERING GEAR, можете бути на 100% упевнені, що відновлення проведено на високому рівні. Гарантія 6 місяців це підтверджує.

5. Купити рульову рейку абсолютно нову. Але установка таких агрегатів здійснюється виключно на нові автомобілі. Найчастіше такі рульові рейки реставрують прямо на заводах, а потім продають їх, неначе нові. Самі виробники говорять про це відкрито на власних сайтах. Продукція ця якісна й дорога.