ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

Реставрація рульових рейок у Рівне – за що ви платите

Реставрація рульових рейок у Рівне – за що ви платите

17.10.2018 / Новини
реставрація рульових рейок, продаж нових та б/у рульових рейок

Рульові рейки б/в STEERING GEAR є відновленими оригінальними агрегатами. З чого ж складається процес реставрації рульових рейок у Рівне?

Але спочатку трішки статистики. Кількість автомобілів у світі сьогодні становить близько 1,2 млрд, передбачається, що у найближчі 30 років їх стане у двічі більше. Автомобільні звалища переповнені, величезні шредери не встигають з шаленими обсягами перероблення.

З іншого боку, висока вартість нових автозапчастин є певною проблемою для власників авто з пробігом. У цьому сенсі реставрація автозапчастин на Заході давно стала звичайною справою. У нас же ще й досі реставрована рульова рейка б/в інколи сприймається як така, що не викликає довіри.

Відновленню піддаються зазвичай складні вузли: генератори, стартери, рульові рейки, форсунки, насоси ГУР. Вартість таких нових запчастин є занадто високою. Крім того, відновлене виробництво може стати альтернативою мінімізації негативних наслідків діяльності автомобільних концернів.

Тож пропонуємо ознайомитися з особливостями реставрації рульових рейок і переконатися, що відновленню можна довіряти.

  • Використання якісної сировини – реставрації піддаються рульові рейки з мінімальним зносом автомобіля.
  • За результатами діагностики виявляються усі несправності й зношені частини рульових рейок.
  • У процесі ремонту рульових рейок зруйновані елементи замінюються новими – виключно оригінальними комплектуючими провідних світових виробників.
  • Підготовка до продажу. Реставровані рульові рейки обробляються антикорозійними матеріалами, фарбуються, комплектуються тягою й пильниками.
  • Рульові рейки піддаються тестуванню на гідравлічному стенді. Тільки обладнання, що відповідає заводським стандартам, йде на продаж.
  • Гарантія на реставровані рульові рейки б/в до 6 місяців.

Таким чином, придбавши в компанії STEERING GEAR реставровану рульову рейку, ви отримуєте механізм, що повністю відповідає усім технічним вимогам експлуатації автомобіля. Зважте на те, що вартість реставрованої рульової рейки у декілька разів менше ціни нової оригінальної, хоча якість при цьому відповідає дійсно високому рівню.