ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

Реставрація рульових рейок у Рівне на практиці

Реставрація рульових рейок у Рівне на практиці

15.10.2018 / Новини
реставрація рульових рейок, продаж нових та б/у рульових рейок

Отже, ви завітали до компанії STEERING GEAR, аби замовити ремонт рульової рейки чи купити рульову рейку нову або дізнатися дещо про ремонт насосу ГУР.

  • Насамперед, перед ремонтом рульова рейка знімається з авто й ретельно очищується спеціальним розчином.
  • Надалі рульову рейку розбирають і здійснюють діагностику її стану на предмет руйнування. Ця процедура відбувається висококваліфікованим майстром з використанням специфічних інструментів, оскільки саме на цьому етапі ймовірність пошкодження рульової рейки надто висока.
  • Відбувається заміна усіх пошкоджених та несправних деталей і вузлів новими оригінальними запчастинами.
  • При реставрації рульової рейки Рівне досить часто доводиться стикатися з руйнацією основних механізмів – корпус, вал, розподільник. Корозія вала є найчастішою проблемою, яку ефективно вирішують наші фахівці, зберігаючи діаметр вала відповідним до заводських розмірів, без порушення шару озотації. Це дозволяє у подальшому без проблем використовувати оригінальні комплектуючі.
  • Після завершення реставрації рульова рейка збирається, й відбувається тестування на стенді в умовах, наближених до реального водіння у різних режимах керування.
  • Відремонтована рульова рейка встановлюється на авто.

Інколи доводиться стикатися з повним зносом вузлів і неможливістю виконання ремонту рульової рейки. У такому випадку встановлюється нова рульова рейка або відновлені елементи з гарантійним терміном.