ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

Ремонт насоса ГУР у Рівне

Ремонт насоса ГУР у Рівне

15.10.2018 / Новини
реставрація рульових рейок, продаж нових та б/у рульових рейок

Ремонт насоса ГУР в компанії STEERING GEAR передбачає наступний комплекс робіт:
• Діагностика.
• Заміна ремкомплекта – сальника, гумок, тефлонових ущільнень. Якщо під час діагностики в насосі ГУР виявлено знос насосної частини – статора, ротора, шибера, майданчика, клапана, ми запропонуємо вам відновлений насос з річною гарантією.
• Тестування після ремонту на спеціальному стенді: виміри рівня шуму, тиску й продуктивності.

При реставрації рульових рейок неабиякою проблемою може бути несправний насос гідропідсилювача руля. Найчастіше це відбувається внаслідок засмічення системи рульового управління автівки. Рештки бруду з рульової рейки, частки від руйнації фільтру, насосу ГУР, шланга високого тиску поступово накопичуються й засмічують систему.

Інколи водії, особливо початківці, вважають, що достатньо просто поміняти насос ГУР новим або швиденько відремонтувати. Проте, тут може чекати неабияка небезпека. Для якісного ремонту насоса ГУР необхідно послідовно виконати певні процедури: промивання й прокачування, інакше найближчим часом може статися повторна несправність.

Насос ГУР, що вийшов з ладу, можна знімати тільки після промивання системи рульового управління, яке має відбуватися під високим тиском. Наступний дуже важливий етап – прокачування. Некоректні маніпуляції з прокачування можуть призвести до утворення бульбашок повітря, що є дуже небезпечним. Навіть 10-12 секунд роботи за таких умов можуть стати для насоса останніми й унеможливлять його повторне відновлення.

Для системи гідропідсилювача руля слід використовувати рідину, придатну виключно для марки вашого авто. Економити й купляти невідповідні розхідні матеріали не варто. Слід також враховувати, що навіть після найретельнішого промивання у системі можуть залишатися різноманітні часточки бруду, що негативно впливатимуть на працездатність насоса ГУР.
Вихід є – встановлення фільтра, який захищатиме насос ГУР, й унеможливить потрапляння усіляких решток.