ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

Чи можливо зробити ремонт рульової рейки своїми руками і як? (Продовження ІІІч.)

Чи можливо зробити ремонт рульової рейки своїми руками і як? (Продовження ІІІч.)

19.09.2018 / Новини
реставрація рульових рейок, продаж нових та б/у рульових рейок

На штоку рульової рейки не повинно бути жодного дефекту, подряпин і корозії. При огляді шток повністю висувайте з корпусу спочатку в один бік, потім в інший. Іноді при цьому вдається розглянути й зуби, але стан крайніх зубів не є показовим, оскільки центральні зуби зношуються сильніше. Крайні працюють лише при повному вивороті керма, а центральні постійно у роботі, навіть на прямому відрізку дороги.

У рульовій рейці могла залишитися гідравлічна рідина, тоді при огляді вона потече з трубки. Якщо рідина помутніла або потемніла, то надії на те, що деталі рульової рейки, що труться, знаходяться у задовільному стані, мало. Оскільки деталі рейки, що труться, змащуються рідиною, її помутніння внаслідок наявності продуктів зносу рейки – явне свідоцтво суттєвого зносу. Від купівлі такої рейки слід відмовитися.
Профілактика й реставрація рульової рейки у Рівне
Ремонт будь-якого виробу завжди обходиться дорожче за своєчасну профілактику, це правило стосується й ремонту рульових рейок. Профілактика рульової рейки містить три важливих пункти:

1. Контроль цілісності пильовиків, що оберігають шток від попадання води й бруду, його корозії й несвоєчасного зносу сальників. При розриві сальників їх необхідно терміново замінити.
2. При появі в механізмі стуку слід негайно звернутися до компанії, що займається ремонтом рульових рейок, це дозволить виключити прогресуючий знос, тобто вироблення рейкових і черв’ячних зубів, відповідно обійтися малими фінансовими витратами.
3. Контроль рідини гідропідсилювача ГУР. Ця рідина одночасно слугує мастилом для рульової рейки, тож її необхідно обов’язково періодично замінювати, хоча в інструкції з експлуатації вимога заміни рідини з вказівкою періодичності процедури відсутня, а в конструкції навіть не передбачені зливні пробки.

Отже вибір за вами – ремонт рульової рейки власними силами з урахуванням наведених нюансів і особливостей, або своєчасна профілактика, яка здатна значно відтермінувати реставрацію рульової рейки у професіоналів STEERING GEAR.