ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

Чи можливо зробити ремонт рульової рейки своїми руками і як? (Продовження ІІч.)

Чи можливо зробити ремонт рульової рейки своїми руками і як? (Продовження ІІч.)

19.09.2018 / Новини
реставрація рульових рейок, продаж нових та б/у рульових рейок

Але ось витягнути внутрішній сальник з глибини рульової рейки без спецінструменту неможливо, або доведеться зважити на ризик ушкодження внутрішньої поверхні корпусу. Купити ж знімача для витягання сальника практично неможливо. Виникають труднощі й при установці нового сальника, висока ймовірність його ушкодження при невмілій установці, як і при від’єднанні шлангів низького й високого тиску.

Звичайно, можна ризикнути й спробувати зробити це самостійно, але краще звернутися до фахівців, що займаються ремонтом рульових рейок у Рівне. Своїми руками можна лише замінити пильовики. Але й тут є ризик зіткнутися з прикрими «дрібницями».

До хомутів кріплення пильовиків важко добратися інструментом, а неувага при установці й затягуванні хомута може спричинити потрапляння всередину води й бруду з цілком передбачуваними досить неприємними наслідками.

Не проста й установка у пильовик вентиляційної трубки, яка передбачена в конструкції деяких рульових рейок для унеможливлення ушкодження при їх можливому стискуванні. Будь-яка помилка при установці також провокує проникнення всередину води й бруду. І ще одна порада: пластикові пильовики надійніші й довговічніші за гумові. Втім, пластикові вимагають ретельнішої установки хомутів, ніж гумові.
Як правильно вибрати рульову рейку серед вживаних?
Якщо немає сенсу ремонтувати рульову рейку у Рівне, іноді натомість ставлять знайдену на розбиранні вживану. Подібне рішення також пов’язане з певними ризиками.

Слід відразу відмовитися від купівлі рульової рейки з видимими ушкодженнями корпусу. Якщо рульова рейка проходить цю перевірку, то слід, наскільки це можливо, відігнути пилозахисні чохли або й зовсім зняти їх, і ретельно оглянути вал рульової рейки. Далі провести її тестування на предмет зносу.