ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

Чи можливо зробити ремонт рульової рейки своїми руками і як? (Іч.)

Чи можливо зробити ремонт рульової рейки своїми руками і як? (Іч.)

18.09.2018 / Без рубрики
реставрація рульових рейок, продаж нових та б/у рульових рейок

Відповідь надає майстер з досвідом понад 20 років. За час роботи йому довелося ремонтувати рульові рейки у Рівне всіляких автомобілів, від Мерседеса до ЗИЛ-130.
Стук і теча
Дві найпоширеніші несправності рульових рейок – це стук і теча. Обидві ці неполадки викликаються механічним зносом. Але якщо причиною течі з рульової рейки є знос окрайок, що ущільнюють корпус рейки сальників, то стук виникає внаслідок вироблення зачіплюючих зубів штока рейки й черв’яка рульового валу.

Без наварювання металу на рульову рейку зуби відновити неможливо, що робить усунення стуку неабиякою проблемою. Ліпше всього замінити шток або навіть усю рульову рейку у зборі, оскільки при наварюванні металу можлива поява тріщин і утворення раковин. Теча ліквідується заміною несправного сальника, що, саме по собі, є нескладною процедурою, але й тут є нюанси.
Нюанси реставрації рульової рейки у Рівне
Ремкомплект завжди доступний, і, здавалося б, немає нічого простішого, ніж витягнути з нього деталь і поставити на місце замість зношеної – і про ремонт рульової рейки можна забути. Але річ у тому, що шток в зоні сальника зазвичай майже зруйнований корозією, а нові встановлені сальники слугуватимуть недовго, оскільки дефектний шток зітре їх, як теркою.

При шліфуванні штока корозія, звичайно, знімається, але ця операція призведе до зменшення діаметру штока, і до нього можуть не підійти стандартні деталі. Не виключено, що до штока доведеться виточувати нестандартні опорні втулки, або доведеться шукати сальники інших розмірів.

Навіть при ідеальності робочих частин штока виникають проблеми з розбиранням-складанням. По-перше, необхідно забезпечити стерильність і виключити попадання у середину рульової рейки бруду, що хоч і важко, але реалізовується.