ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

STEERING GEAR – професійна реставрація рульових рейок у Рівне

STEERING GEAR – професійна реставрація рульових рейок у Рівне

17.09.2018 / Новини
реставрація рульових рейок, продаж нових та б/у рульових рейок

Компанія STEERING GEAR виконує реставрацію й ремонт:

  • рульових рейок – гідравлічних, механічних, електричних
  • насосів ГУР гідропідсилювача керма
  • рульових редукторів
  • шлангів високого тиску
  • компресорів для вантажних автомобілів.

В легкових автомобілях використовується рульова рейка в якості одного з вузлів рульового управління. Від її нормальної роботи залежить і комфортне управління автомобілем, і безпека на дорозі, і сама можливість хоч якось їздити на власній машині. Рульове управління автомобіля – це складна система, що відповідає за безпеку автомобіля, складається з цілого ряду агрегатів, вузлів і сполучних елементів між ними.

Ремонт рульової рейки Рівне вимагає розуміння низки специфічних тонкощів у технології розбирання й складання агрегату – рульової рейки, рульового редуктора, насоса ГУР керма, компресора й т.д., глибоких знань щодо облаштування автомобіля. Нефаховий ремонт може призвести до неможливості коректного складання й подальшої нормальної експлуатації автомобіля.

Саме тому, ми приділяємо особливу увагу освіті й підвищенню кваліфікації наших співробітників. Кожен з них професіонал з величезним стажем, здатний працювати на високотехнологічному діагностичному устаткуванні, визначати можливі несправності рульових рейок у деяких випадках навіть «на слух».  Маємо спеціальне технологічне устаткування, наближене до обладнання заводів-виробників рульового управління, яке дозволяє забезпечувати процеси, необхідні для якісного ремонту рульових рейок.

За результатами діагностики є можливість замовлення рульових рейок, насосів ГУР, рульових редукторів та інших елементів підвіски. У разі, якщо вузли й механізми не підлягають реставрації, рульова рейка в обмінному фонді й інші агрегати відсутні, можливе замовлення необхідних запчастин на вашу автівку.

Для тих відвідувачів сайту, хто не має можливості з тих або інших причин приїхати до нас на ремонт на авто, можемо запропонувати крім реставрації рульових рейок, широкий спектр інших деталей й агрегатів рульового управління.