ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

STEERING GEAR і мультібренди

STEERING GEAR і мультібренди

21.08.2018 / Без рубрики
реставрація рульових рейок, продаж нових та б/у рульових рейок

Рульове управління – одна із найголовніших систем вашого авто. Без сумніву, це ваші руки й ноги на дорозі.

Справне кермування – запорука безпечного руху, упевненості при маневрах і, взагалі, головний маятник вашого пересування на трасі.

Купуючи автомобіль, новоспечений власник у будь-якому разі замислюється, де краще обслуговувати власну автівку. Хтось вибирає місце ближче до житла чи роботи. Дехто дивиться, де дешевше, або аналізує репутацію сервісу. А хтось «падає» на так звані мультібренди, які гарантують, що вміють усе й для усіх.

Проте обслуговування автомобіля у сервісі, де реально знають свою справу, забезпечує безклопітну експлуатацію. Тим паче, що діагностику й ремонт рульового управління не можна відкласти «на кращий час», адже це й безпека на дорозі, й упевненість у своєму чотириколісному другу. Не перераховуватимемо мінуси мультібрендових й інших СТО. Це, як мінімум, некоректно.
Але власні досягнення й плюси маємо право позначити:
Профільність
На противагу мультібрендовим гігантам, ми зосереджені на реставрації та ремонті рульових рейок автомобілів, які присутні на українському ринку. Роками ми робимо свою справу. Роками накопичуємо досвід. І, звичайно, спроможні видати конкретний результат.
Клієнт знає команду в обличчя
Усі наші співробітники роками на своєму місці. Наші постійні клієнти знають в обличчя кожного менеджера й майстра. І навіть директора. Все доступне, й усі готові допомогти. І двері у ремзону завжди відкриті.

В ногу з часом
Кожен ваш заїзд до ремонтної зону фіксується. Кожен пункт обслуговування – будь то продаж, реставрація чи ремонт рульової рейки, насосів ГУР, зберігається у нашій базі, що дозволяє вам особисто контролювати усе обслуговування й витрати.

Вигода
Бонуси за обслуговування обертаються для клієнта реальною вигодою – можна оплачувати ремонт, отримувати знижки. Акції теж не обійдуть наших клієнтів стороною.

STEERING GEAR – це сервіс, якому довіряють. Ось вже багато років ми стараємося для вас, адже Ви є частина нашої справи.