ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(067) 45 177 54
+38(067) 45 175 12
ГОДИНИ РОБОТИ: Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 13.00

ОСНОВНІ НЕСПРАВНОСТІ РУЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ.

ОСНОВНІ НЕСПРАВНОСТІ РУЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ.

25.05.2018 / Новини

Рульове управління повинно забезпечувати легке та безпечне керування авто на різних  ділянках дороги. Всі деталі рульового управління повинні бути змазані, з’єднання системи гідропідсилювача має бути герметичним, а люфт рульового колеса – в межах норми. Однак в дорозі, в рульовому управлінні можуть виникнути несправності, які створюють загрозу безпеці руху автомобіля, ускладнюють його управління.

Основні несправності.

Найпоширенішими проблемами, пов’язаними з несправністю рейки, є протікання і стукіт. Обидві пов’язані з механічним зносом пристрою, однак усунення їх істотно відрізняється як в техніці процесу, так і в його складності.

Технічне обслуговування рульового управління.

На деталі рульового управління при їх експлуатації впливають вода та бруд та інші негативні чинники. Рульовий механізм найбільше страждає від ударів і поштовхів при під час їзди по нерівному дорожньому покриттю. До рульовому управлінню пред’являються особливі вимоги, пов’язані з безпекою руху. Своєчасне обслуговування рульового керування підвищує безпеку руху та набагато полегшує роботу водія.

Технічне обслуговування рульового керування слід проводити регулярно.

Залежно від тяжкості поломки, ремонт займає від кількох годин до кількох днів. Наша компанія надає гарантію на проведені роботи.